خرید نهال بادام تونو

خرید نهال بادام تونو

یکی از دغدغه کشاورزان و مشتریان عدم دسترسی به فروشنده نهال هست . در نهالستان ما این مورد برطرف شده و نهال بادام تونو را با بهترین کیفیت تولید و اصلاح کرده و از طریق پایانه مسافربری به دست مشتریان و کشاورزان در هرنقطه ای از کشور میرسانیم .

کشاورزی نوین این نهال ها را تحت نظر مهندسین مجرب پرورش میدهد و به صورت تضمینی به دست شما میرساند که بازدهی بالا و محصول خوب و با کیفیت داشته باشید .

فروش نهال بادم تونو با هزینه ارسال رایگان میباشد و شما میتوانید با سفارش این نهال در سریعترین زمان ممکن نهال را گرفته و بکارید .

مشخصات نهال بادم تورنو

این نوع از ارقام نهال بادام پوسته سخت و سفتی دارد و نسبت مغز به پوسته بادام 40% است . بادام های این نهال به صورت بیضی و کشیده هستند و نسبت به سایر ارقام نهال بادام رنگ تیره ای دارند .

برگ های این نهال نیزه ای شکل با نوک تیز و باریک با اندکی پیچیدگی قابل شناسایی هستند .از مزیت های نهال بادام تونو مقاوم بودن آن به سرما است ؛ به همین دلیل یکی از بهترین ارقام بادام برای مناطق سردسیر است .

باردهی بادام تونو

انتخاب بهترین خاک در رشد نهال ها و باردهی آنها موثر است و بهترین خاک برای نهال بادام تونو خاک زهکشی شده، خاک شنی و خاک رسی میباشد .

برای باردهی بیشتر در هنگام کاشت نهال باید نهایت دقت را به خرج دهید و و شیب مناسبی برای نهال تهیه کنید تا میزان آب بیشتری در فصل بارندگی جذب کند . این نهال برای مناطق مرطوب مناسب نیست و مناطقی که آب و هوای خشک و گرم دارند بسیار مناسب است .

نحوه آبیاری این بادام اکثرا از طریق بارندگی تامین میشود ولی در صورت کم بودن بارندگی در سال های اول کاشت هر هفته یک بار در فصل های گرم کافی است .

برای تهیه این نهال میتوانید با شماره های موجود در انتهای همین صفحه سایت با کشاورزی نوین در تماس باشید یا درتلگرام و واتساپ به همین شماره ها پیام دهید و نهال شما را در اسرع وقت به دستتان میرسانیم

خرید نهال بادام تونو
خرید نهال بادام تونو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *